Objednat/Kontakt

Úvod Objednat/Kontakt

 K portrétování potřebuji:

 

1. Nejdůležitějším předpokladem zdařilého portrétu k vaší i mé spokojenosti je kvalitní předloha - fotografie. Ideálně focená na denním světle a hlavně BEZ BLESKU. Nebo raději více fotek pro lepší zachycení podoby. Dostatečně ostrá a ve velkém rozlišení. Fotku v elektronické podobě mi prosím pošlete na e-mail: hrazdilova.danka@gmail.com. Papírové foto (hlava velká alespoň 7 cm), pokud máte možnost naskenujte ve velkém rozlišení, nebo zašlete poštou. (Fotku Vám samozřejmě vrátím). V tomto případě je ideální, pokud je focena ve fotoateliéru.

 

2. Na jaký formát (A5, A4, A3, A2, A1) a jakou technikou (tužka, uhel, rudka, akvarel, pastel) chcete portrét namalovat. Záleží do jakého interiéru chcete portrét namalovat. Je vhodné také přihlédnout k fyzickému vzhledu a charakteru portrétované osoby. Rozměr papíru ráda upravím dle vašeho přání.

 

3. Kdy chcete mít portrét u sebe. Cesta poštou trvá obvykle 1-3 dny. Nebo si můžete připlatit za dodání do 24 hodin – "balík do ruky" nebo "balík na poštu" za 150,- s dobírkou. Pokud jste z Ostravy, ráda vám předám portrét osobně. Nikdy dopředu neodhadnu, za jak dlouho portrét nakreslím/namaluji. Některý trvá několik hodin, některý třeba celý víkend. Cenu ale nikdy nenavyšuji za delší čas.

 

4. Světlé nebo tmavé pozadí?

 

Zabalení portrétů pro přepravu:

Portréty podle fotografie - desky

 

Poštovné - Česká pošta (Posílám i na Slovensko):

Formát A4 60,-Kč

Formát A3 60,-Kč

Formát A2 160,-Kč

EMS - dodání do 24 hodin 190,-Kč

Zaslání na dobírku + 40,-Kč

 

Za jak dlouho budete mít portrét zhotovený?

Záleží vždy na dohodě. Mám malé dítě, proto momentálně nejsou v mých silách příliš brzké termíny. Portrét vždy nejdříve zasílám vyfocený na e-mail ke schválení, případnému doladění a poté poštou, nebo předávám osobně v Ostravě.


Malování a kreslení portrétů, ilustrace.

 

E-mail: hrazdilova.danka@gmail.comVelice všem děkuji za projevenou důvěru.